جلسه عمومی مورخه 11 1 94
شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۴
0 نظر
672 بازدید

اولین جلسه عمومی سال 1394 گروه کوهنوردی شهریاران در مورخه 11 1 94

با احترام ضمن تبریک سال نو و آرزوی موفقیت و سلامت در سال جاری برای تمامی همنوردان محترم گروه و دوستداران طبیعت و کوهنوردی اولین جلسه عمومی گروه کوهنوردی شهریاران در مورخه 11 1 93 ساعت 1930 با حضور تعدادی تقریبی 20 نفر از اعضاء محترم برگزار گردید.

در ابتدا جناب آقای حسن رهنما سرپرست محترم گروه ضمن تبریک سال نو و خوش آمد گویی به همنوردان محترم گزارش برنامه پیمایش دره و قله بریان چال ( آدران)  را برای حاضرین قرائت نمودند و در این بین نیز تصاویر زیبای برنامه نیز به نمایش گذاشته شد.

در ادامه ایشان در خصوص عملکرد 9 ماهه گروه و آرائه آمار از لحاظ مالی - نفرات شرکت کننده در برنامه ها - معرفی افرادی که پرونده های خویش را کامل نموده و ... مواردی را اشاره داشتند.

و بعد از آن منشور اخلاقی گروه که چکیده ای از آئین نامه داخلی گروه می باشد را برای حاضرین قرائت کردند . حالا نوبت شد به معرفی برنامه های این هفته گروه که شامل شده بود از برنامه گردشگری و طبیعت گردی تهران گردی به سرپرستی سرکار خانم توکلی و قله جارو  به سرپرستی جناب آقای مصطفی فرج الهی معرفی و ثبت نام های لازم  نیز صورت گرفت و در ادامه جناب آقای مصطفی فرج الهی مسئول کمیته آموزش و فنی گروه ضمن تبریک سال نو و آروزوی سالی خوب و همراه با موفقیت برای تک تک اعضاء مواردی را در خصوص برگزاری دوره های آموزشی خانم ها و آقایان اشاره داشتند.

روابط عمومی گروه کوهنوردی شهریاران

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر