جلسه عمومی مورخه 11 6 93
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳
0 نظر
712 بازدید

جلسه عمومی گروه کوهنوردی شهریاران در مورخه 11 6 93 

با احترام به استحضار می رساند مقارن با مورخه 11 6 93  جلسه هفتگی گروه کوهنوردی شهریاران از ساعت 19 با حضور حدود  25 نفر از همنوردان محترم گروه و همچنین تعدادی از میهمانان گرانقدر که در جلسه حضور داشتند برگزار گردید.در ابتدای جلسه آقای حسن رهنما سرپرست گروه کوهنوردی شهریاران ضمن خوش آمدگویی به حاضرین در جلسه گزارش برنامه صعود موفقیت آمیز به قله دماوند بلند ترین قله ایران را در گزارشی مشروح که حدود 4 صفحه بود و شامل نحوه برنامه ریزی ، گزینش افراد ، تهیه وسایل شب مانی ، نحوه حرکت به سوی مقصد ، حرکت به سوی بارگاه ، همهوایی ، حمله به قله ، بازگشت به قله و ... را  برای حاضرین قرائت نمودند و حاضرین نیز با مشاهده تصاویر برنامه مذکور از کم و کیف برگزاری و همچنین آشنایی با محیط پیرامونی قله دماوند مطلع گردیدند  در ادامه جناب آقای محمود  رهنما مطالبی را در خصوص  ان جی او ها و همچنین نحوه همکاری با ادارات مردم نهاد از جمله هلال احمر و  آمادگی لازم در جهت  همکاری با این ادارات از جمله هلال احمر ، آتش نشانی و ... مطالبی را عنوان داشتند و در ادامه نیز در خصوص آتش سوزی های اخیر در جنگل های استان گلستان مطالبی را فرمودند.

در ادامه نیز جناب آقای اکبر صالحی مسئول روابط عمومی گروه مطالب آموزشی در خصوص نحوه راه رفتن و قدمبرداری در برنامه ها و همچنین چگونگی استفاده از کفش و ... را در یک مقاله به سمع حاضرین رساندند.

در تکمیل صحبتهای آقای صالحی جناب آقای مصطفی فرج الهی مسئول فنی گروه مطالبی آموزشی و همچنین ثبت نام اعضای جدید گروه در برنامه های آموزشی مطالبی را یادآوری کردند.

در ادامه جناب آقای بخشی نیز در خصوص  روزنامه ایران و ویژه نامه ایران + که اقدام به چاپ مطلبی از ایشان با موضوع غار یخ مراد گچسر  در روز دوشنبه این هفته نموده بود مطالبی را ایراد کردند.

بعد از اقای بخشی جناب آقای اعلا نوری سرپرست برنامه این هفته گروه یعنی برنامه گردشگری  روستای اویزر مواردی را در خصوص نحوه حرکت ، تجهیزات مورد نیاز و ...  به اطلاع حاضرین رساندند و در پایان  نیز  عکسی یادگاری با تعدادی از همنوردان گرفته شد و با میوه و شیرینی که از سوی آقای محمود رهنما و ارسلان نوری تهیه گردیده بودند کام همنوردان شیرین گردید.

با تشکر روابط عمومی گروه کوهنوردی شهریاران اکبر صالحی

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر