جلسه عمومی مورخه 15 2 94
یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
0 نظر
3664 بازدید
جلسه عمومی مورخه 15 2 94 

جلسه این هفته گروه کوهنوردی شهریاران در مورخه 15 2 94 در ساعت 1915 دقیقه با حضور 35 نفر از اعضا و تعدادی مهمان محترم در دفتر گروه کوهنوردی شهریاران آغاز گردید.

سرکار خانم درخشان مسئول کمیته بانوان با خوش آمدگویی به حاضرین  و درخواست کفی مرتب منظم  و غیرمنظم جلسه این هفته گروه را آغاز نمود و در ادامه از جناب آقای حسن رهنما دعوت نمودند که گزارش برنامه کوهپیمایی روستای شهرستانک و بازدید از قلعه ناصری را برای حاضرین قرائت نمایند که ایشان نیز در گزارشی مشروح و کامل حاضرین را از نحوه برگزاری برنامه مطلع نمودند و تصاویر برنامه نیز در خلال صحبتهای ایشان به نمایش گذاشته شد.

در ادامه سرکار خانم درخشان از آقای علیرضا فرج الهی دعوت نمودند که برای ایراد مطالبی در خصوص موارد جاری گروه مطالبی را عنوان نمایند که  ایشان مواردی را به شرح ذیل عنوان داشتند :

 وی در مورد نحوه عضویت و فرم های عضویت و حق عضویت گروه مطالبی را عنوان نموده و در مورد هزینه های جاری گروه در ابعداد مختلف  شرح کاملی دادند.

در ادامه جناب آقای حبیب ایزدی گزارش برنامه صعود به قله قلعه دختر را برای حاضرین قرائت نمودند و تصاویر برنامه نیز مابین صحبتهای ایشان به تماشا گذاشته شد و دوستان را با خود همراه نموده و تا قله بردند.

در ادامه سرکار خانم درخشان با توجه به مناسبت این هفته یعنی روز معلم به رسم یادبود و  تشکر از تعدادی از اعضای گروه که حق استادی و معلمی برای اعضا و ایشان داشتند گلی به یادگار وبعنوان تقدیر و تشکر تقدیم نمودند.

بعد از این مراسم حالا نوبت رسید به اینکه از سه تن از همنوردان کوچک و نونهال گروه و به پاس حضور گرم این عزیزان و ایجاد یک محیط سرزنده و شادمان در برنامه های کوهپیمایی گروه از ایشان تقدیر و تشکر نمائیم و به رسم تشکر نیز برای این سه تن هدایایی تهیه و به نامبردگان داده شد.

در ادامه نیز جناب آقای حسن رهنما مطلبی آموزشی را برای حاضرین قرائت نمود.

حالا نوبت رسید به معرفی برنامه این هفته گروه یعنی برنامه امامزاده داود به روستای آهار و شکراب که توسط جناب آقای علیرضا فرج الهی معرفی آن صورت گرفت و بعد از آن نیز آقای حسن رهنما نیز برنامه کوهپیمایی قله محراب و کندر را معرفی نمود و بعد از آن نیز جناب آقای نعمتی نیز در مورد برنامه اسکای رانینگ مطلبی را عنوان نمود و در آقای جعفر رستمی در مورد برنامه هفته آینده گروه یعنی صعود به قله سهند معرفی را صورت دادند .

در انتها نیز معرفی اعضای جدید و میهمانان انجام گرفت و با ذکر صلوات و کفی مرتب جلسه این هفته گروه به پایان رسید.

روابط عمومی گروه کوهنوردی شهریاران اکبر صالحی

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر