جلسه عمومی مورخه 21 11 93
پنجشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۳
0 نظر
586 بازدید

جلسه عمومی مورخه 21 11 93

با احترام به استحضار می رساند جلسه عمومی این هفته گروه با حضور تعداد تقریبی 40 نفر از اعضاء و میهمانان محترم  با خوش آمدگویی جناب آقای حسن رهنما سرپرست محترم گروه آغاز گردید در ادامه گزارش برنامه این هفته گروه یعنی جشنواره آدم برفی و برف بازی توسط سرکار خانم معصومه درخشان قرائت گردید لازم به توضیح است که گزارش برنامه توسط جناب آقای رضایی تهیه شده بود که به علت  بارندگی و ترافیک ایشان کمی دیر در جلسه حضور پیدا نموده که گزارش را سرکار خانم درخشان قرائت کردند ، گزارشی زیبا ،  شامل تمام وقایع و اتفاقات برنامه و در انتها نیز شعر زیبایی در مورد آدم برفی که دوستان را خیلی به وجد آورد ، تصاویر برنامه نیز در حین گزارش ایشان برای حاضرین به تماشا گذاشته شد.

در ادامه جناب آقای اعلاء نوری دبیر محترم گروه مطالبی را در خصوص نحوه عضوگیری و تهیه فرم های ثبت نام و لزوم تحویل گرفتن و ارائه آن به دبیر و بیمه ورزشی برای اعضاء و میهمانان جدید گروه اعلام داشتند و با توجه به اینکه ایشان سرپرست برنامه این هفته گروه یعنی کوهپیمایی دشت گرچال و قله پرسون بودند معرفی برنامه را به طور کامل بیان داشته و ثبت نام را برای داوطلبان آغاز نمودند.

در ادامه معرفی اعضای جدید گروه انجام گرفت ونحوه آشنایی با گروه را نامبردگان بیان داشتند.

مجددا جناب آقای  حسن رهنما مطلبی آموزشی در خصوص کوه و کوهنوردی برای حاضرین قرائت کردند و در خصوص برنامه کویر مرنجاب که در برنامه های آینده گروه قرار دارد اشاراتی را داشتند.

حالا نوبت مسئول گردشگری و فرهنگی گروه جناب آقای محمد درخشان رسید و ایشان نیز در خصوص برنامه ریزیهای آینده این گروه و همفکری بیشتر با آنان مطالبی را ایراد کردند.

بعد از ایشان نوبت جناب آقای مصطفی فرج الهی مسئول آموزش و فنی گروه رسید وایشان نیز در خصوص برگزاری دوره های آموزشی از سوی گروه مطالبی را قید کردند.

 روابط عمومی گروه کوهنوردی شهریاران اکبر صالحی

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر