جلسه عمومی مورخه 25 1 94
چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴
0 نظر
890 بازدید
برگزاری جلسه عمومی مورخه 25 1 94  و تقدیر از تعدادی از همسران هیئت مدیره و تعدادی از بانوان گروه کوهنوردی شهریاران به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و گرامیداشت روز مادر

مقارن با مورخه 25 1 94 جلسه این هفته گروه کوهنوردی شهریاران با حضور تعداد تقریبی 40 نفر از اعضا و تعدادی میهمان ویژه برگزار گردید.

باتوجه به فرارسیدن سالروز ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و گرامیداشت روز زن مراسمی با هماهنگی مسئول کمیته بانوان گروه یعنی سرکار خانم درخشان تدارک دیده شده بود این مراسم برای  تقدیر از تعدادی از همسران و مادران  اعضای هیئت مدیره و تعدادی از همسران اعضاء گروه با هزینه شخصی همنوردان لوح تقدیری  تهیه و از زحمات بدریغ مادران و بانوان محترم تقدیرو تشکر گردید.

در ابتدای  جلسه هفتگی گروه سرپرست محترم گروه کوهنوردی شهریاران جناب آقای حسن رهنما توضیح مختصری از اهداف این جلسه داده و در ادامه با خوش آمدگویی به بانوان محترم و تبریک ولادت فاطمه الزهرا (س) و روز زن و مادر به تمامی اعضای حاضر در جلسه  گزارش برنامه صعود به قله کوکلان را برای حاضرین قرائت نمودند و در حین گزارش ایشان تصاویر برنامه نیز به نمایش گذاشته شد.

 در ادامه گزارش برنامه صعود به قله کرکس واقع در استان اصفهان و شهرستان نطنز و برنامه گردشگری و طبیعت گردی بازدید از روستای ابیانه توسط آقای صالحی قرائت و تصاویر زیبای برنامه نیز در خلال صحبتهای ایشان به تماشا گذاشته شد بعد از ایشان جناب آقای نعمتی سرپرست برنامه این هفته گروه یعنی صعود به قله طلا واقع در شهرستان ورامین را معرفی نمودند .

حالا رسید به برگزاری مراسم اصلی ابتدا سرکار خانم درخشان  مسئول کارگروه بانوان شعری زیبا در وصف مادر برای حاضرین قرائت نموده واین روزرا به مادران عزیز تبریک و تهنیت گفتند در ادامه ابتدا از سرکار خانم فاطمه هاشمی دعوت نمودند تا هدایا خویش را دریافت نمایند.

سرکار خانم درخشان  مجددا متن زیبای دیگری قرائت نموده و نوبت رسید به همسرآقای مصطفی فرج الهی  سرکار خانم دکتر حیدری که توسط همسر ایشان لوح و هدایا تقدیم گردید و به همین ترتیب آقای عباس درخشان وهمسر محترمه ایشان  - آقای حسن رهنما  و همسر محترمه – آقای التفات نعمتی – آقای پرویز رهگذر و همسر محترمه – سرکار خانم درخشان و مادر محترمشان – اکبر صالحی و مادر محترمشان صورت گرفت . مراسم اهدا لوح و هدایا به اتمام رسید و عکسی به یادگار از مادران و بانوان محترم حاضردر جلسه انداخته شد .

 در ادامه گواهی آموزش کوهپیمایی جناب آقای اسماعیل روکی به وی تقدیم  وبا  تقدیم لوح دیگری از زحمات آقای  جعفر رستمی که در برگزاری نمایشگاه طبیعت و کوهستان  کمک های شایان توجهی نموده بودند تقدیر گردید.

در ادامه از میهمانان عزیز با چای و شیرینی پذیرایی گردید و در انتها نیز عکس ی به یادگاربا حضور حاضرین در جلسه انداخته شد.

روابط عمومی گروه کوهنوردی شهریاران اکبر صالحی

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر