جلسه عمومی مورخه 30 10 93
پنجشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۳
0 نظر
544 بازدید

جلسه عمومی مورخه 30 10 93

با احترام به استحضار می رساند مقارن با ساعت 1900  مورخه 93 10 30    جلسه عمومی و هفتگی گروه با خوش آمدگویی جناب حسن رهنما سرپرست محترم گروه کوهنوردی شهریاران به همنوردان و میهمانان حاضر حدود 30 نفر در جلسه آغاز گردید و سپس ایشان گزارش برنامه کوهپیمایی و کوهنوردی جنگل کارا  و قله چین کلاغ را برای حاضرین قرائت نمودند و تصاویر زیبای برنامه نیز در حین گزارش ایشان نیز به نمایش گذاشته شد.

در ادامه جناب آقایان مصطفی و علی فرج الهی سرپرست برنامه این هفته گروه یعنی برنامه کوهپیمایی و کوهنوردی برج فردوس و قله کلکچال برای حاضرین معرفی و تصاویر منطقه مذکور و نحوه حرکت از مبدا تا مقصد را در گزارشی کامل و جامع به نمایش گذاشتند.

در ادامه جناب اقای محمود رهنما مسئول کمیته محیط زیست به ایراد سخنرانی پرداخته و مواردی به شرح ذیل برای حاضرین اعلام داشتند.

تعداد 3 تن از اعضای هیئت مدیره اعم از آقایان حسن رهنما ، مصطفی فرج الهی و محمود رهنما از سایت هلال احمر شهریار واقع در میدان سپاه بازدید نموده و با ریاست هلال احمر شهرستان اقای رضایی در خصوص برگزاری دور های امداد نجات پیشرفته و همچنین همکاری بیش از پیش گروه با هلال احمر جلسه خوب ومفیدی را برگزار نموده اند در ادامه نیز ایشان در خصوص برگزاری اولین نمایشگاه کوهستان وطبیعت که به همت گروه انجام خواهد شدو به دبیری خود ایشان می باشد مطالب جامع وکاملی را بیان داشتند و در خصوص تعاملاتی که با ادارات شهرستانی و استانی از جمله اداره ورزش و جوانان ، شهرداری شهریار ، هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان تهران و ... داشته اند مطالبی را اعلام نمودند و از دوستان وهمنوردان درخواست همیاری و همکاری بیش از پیش برای هر چه بهتر برگزار شدن این مراسم را داشتند.

 در ادامه نیز جناب آقای حسن رهنما در خصوص عضویت افراد گروه در شبکه های اجتماعی  منتصب به گروه از جمله وایبر ، وب سایت و... مطالبی را قید کرده که برای معرفی هرچه بهتر گروه از این ابزارها به نحو مقتضی استفاده نمایند.

در پایان نیز جناب آقای نوری دبیر محترم گروه در خصوص اینکه در آینده نزدیک افرادی که فرم های خویش را کامل ننموده برای حضور در برنامه ها سخت گیری های لازم انجام خواهد شد و برای جلوگیری از بروز مشکل برای افراد این فرم ها را در اسرع وقت تکمیل و به ایشان تحویل نمایند.

درانتها نیز با چای و شیرینی از همنوردان پذیرایی گردید.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر