جلسه عمومی مورخه 8 2 94
دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴
0 نظر
1160 بازدید
جلسه عمومی مورخه 8 2 94 

جلسه این هفته گروه کوهنوردی شهریاران در مورخه 8 2 94 در ساعت 1915 دقیقه با حضور 35 نفر از اعضا و تعدادی مهمان محترم در دفتر گروه کوهنوردی شهریاران آغاز گردید.

امروز سرکار خانم درخشان مسئول کمیته بانوان مجری و اجرا کننده جلسه بودند که با خوش آمدگویی به حاضرین از آقای ایزدی دعوت نمودند که گزارش خویش را برای حاضرین قرائت نماید و ایشان نیز با گزارشی زیبا و کامل پیمایش دره سیجان و ریواس چینی  در منطقه را برای حاضرین شرح داده و دوستان را با خود در سفری مجازی به منطقه مذکور بردند و از ریواس چینی دوستان گزارشی مبسوط ارائه  دادندو  تصاویر زیبای برنامه نیز در خلال صحبتهای ایشان به تماشا گذاشته شد.

در ادامه جناب آقای محمود رهنما مسئول کمیته محیط زیست طبق منوال هفتگی مطالب خویش را ارائه دادند که ابتدا ایشان با توجه به وقوع زلزله در منطقه نپال و ارتفاعات هیمالیا و قله اورست کلیپی را در خصوص نحوه چگونگی بروز زلزله و چگونگی بوجود آمدن آن در ارتفاعات هیمالیا و همچنین شرحی از قلل و ارتفاعات کشور افغانستان را به نمایش گذاشتند .

و همچنین کشته شدن تعداد زیادی حدود 9 قلاده پلنگ در سراسر کشور با توجه به اینکه این حیوان در حال انقراض می باشددر کشور این امر بسیار باعث تاسف و نگران کننده است که جا دارد با اطلاع رسانی مناسب از این امر جلوگیری نمود تا این حیوان ارزشمند دچار سرنوشت شیر  ، ببر و سایر حیوانات منقرض شده کشور نشود.

و شرح حالی از کوهنوردان خوب کشورمان اعم از آقایان عظیم قیچی ساز و دکتر بهپور و خانم پروانه  کاظمی که در منطقه زلزله زده می باشند که در حال امداد رسانی به مجروحین می باشند گزارشی دادند .

در ادامه جناب آقای اعلاء نوری دبیر گروه در خصوص منشور اخلاقی گروه و رعایت این موارد در جهت بالا بردن کیفیت بیش از پیش برنامه مواردی را اشاره داشتند .

بعد از ایشان نیز آقای حسن رهنما سرپرست محترم گروه مطلبی در خصوص قلب و سکته ،علائم و جلوگیری و به تاخیر انداختن آن موارد مفیدی را ارائه دادند و انتها نیز شعری زیبا در مورد روز پدر و مرد برای دوستان به طنز خواندند.

در ادامه مجری جلسه سرکار خانم درخشان شعری زیبا در وصف پدر خوانده و روز پدر را به پدرهای محترم و آقایان تبریک عرض نمودند . بعد از آن نیز سرپرستان برنامه های این هفته گروه یعنی آقای نعمتی سرپرست برنامه قله کهار و آقای رهنما و اعلاء نوری سرپرستان برنامه روستای شهرستانک( کاخ ناصری) و قله قلعه دختر برنامه خویش را معرفی نمودند .

در ادامه سرکار خانم درخشان مسئول کمیته بانوان شرحی از برگزاری اولین دوره کوهپیمایی بانوان با حضور 12 نفر از اعضاء و بانوان محترم برای حاضرین شرح دادند .

در ادامه آقای اکبر صالحی گزارش برنامه صعود به دشت پهنه سار واز روستای واریش را برای حاضرین قرائت نمودند و تصاویر برنامه نیز در خلال صحبتهای ایشان به تماشا گذاشته شد و بعد از ایشان نیز آقای نوروزی گزارش  برنامه دیگری را در خصوص دشت پهنه سار تهیه نموده بود قرائت  کردندو در انتها نیز با معرفی اعضاء و مهمانان جدید جلسه این هفته گروه به پایان رسید.

روابط عمومی گروه کوهنوردی شهریاران اکبر صالحی

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر