حضور یک تن از اعضای گروه کوهنوردی شهریاران در یازدهمین اردوی آموزشی و انتخابی هیمالیانوردی
شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۳
0 نظر
832 بازدید

حضور یک تن از اعضای گروه کوهنوردی شهریاران در یازدهمین اردوی آموزشی و انتخابی هیمالیانوردی

یازدهمین اردوی آموزشی هیمالیانوردی،طبق برنامه ریزی های صورت گرفته و فراخوان قبلی کارگروه هیمالیانوردی وصعودهای بلند استان تهران در روزهای چهارشنبه لغایت جمعه مورخ ۶ الی ۸ اسفند ماه در منطقه طالقان،قله سات برگزار گردید.

در این اردوی یک نفر از اعضای گروه کوهنوردی شهریاران به نام آقای احسان بنده لو در این برنامه شرکت نمود.

با توجه به هماهنگیهای صورت گرفته نفرات شرکت کننده در اردو،چهارشنبه شب در محل مدرسه شهید بهشتی پذیرش شده ومستقر گردیدند وپس از صحبتهای آقای رضاخانی ومعرفی آقایان رضاشهلایی وحسین نظر به عنوان مربیان حاظر در اردو آقای رمضانی نیز صحبتهایی در خصوص اردوهای برگزار شده بیان کردند.

صبح روز پنجشنبه ساعت ۶ ،حرکت تیم از روستای بزج به سمت قله سات آغاز گردید، پس از رسیدن به قله بزسر وبرقراری کمپ ، تیم مجددا تلاش خود را جهت صعود به قله سات ادامه داد که قله در نهایت در یک برنامه یک روزه، در هوای ناپایدار جوی و توام با بارش برف صعود گردید. و تیم ساعت ۲۰ در محل کمپ مستقر گردید.

با توجه به اینکه جناب آقای رضا شهلایی بامداد روز شنبه عازم کشور نپال،جهت صعود به قله آناپورنا بودند،صبح روز جمعه پس از بیان صحبتهایی در زمینه فعالیتهای هیمالیا نوردی، با بدرقه نفرات حاظر در اردو به تهران بازگشتند ودر ادامه برنامه آموزش گامبرداری با کرامپون در شیبها و تراورسهای برفی وفرود از مسیرهای سنگی کوتاه همراه با کوله سنگین توسط مربیان آموزش و تمرین داده شد .

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر