دوره آموزشی تغذیه ورزشی و روانشناسی ورزشی
چهارشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۳
0 نظر
664 بازدید

دوره آموزشی تغذیه ورزشی و روانشناسی ورزشی

هیأت پزشکی ورزشی استان تهران در راستای ارتقاء سطح دانش مربیان و ورزشکاران، دوره آموزشی تغذیه ورزشی با رویکرد نوشیدنی‌های ورزشی و مکمل‌های ورزشی و دوره آموزشی روانشناسی ورزشی را برگزار خواهد کرد.

 

هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می کند:
دوره آموزشی تغذیه ورزشی 

هیأت پزشکی ورزشی استان تهران در راستای ارتقاء سطح دانش مربیان و ورزشکاران، دوره آموزشی تغذیه ورزشی با رویکرد نوشیدنی‌های ورزشی و مکمل‌های ورزشی را برگزار خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران، این دوره یک روزه به همت کمیته تغذیه ، روز ۱۴ اسفند ماه سالجاری از ساعت ۸ الی ۱۳در سالن آمفی تئاتر هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شودلازم به ذکر است مدارک لازم جهت ثبت نام عبارت است از کپی کارت ملی، کپی آخرین مدرک تحصیلی و پرداخت هزینه ۳۰۰/۰۰۰ ریال به شماره حساب ۰۱۰۶۶۴۸۰۶۲۰۰۱ بانک ملی به نام هیأت پزشکی ورزشی استان تهران و علاقه مندان جهت اطلاع بیشتر با کمیته روابط عمومی به شماره ۷۷۵۲۵۸۱۵ تماس بگیرند.

هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می کند:
دوره آموزشی روانشناسی ورزشی 

به گزارش روابط عمومی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران، این دوره یک روزه به همت کمیته آموزش ، روز ۱۷ اسفند ماه سالجاری از ساعت ۱۳ در سالن آمفی تئاتر هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود. لازم به ذکر است مدارک لازم جهت ثبت نام عبارت است از کپی کارت ملی، کپی آخرین مدرک تحصیلی و پرداخت هزینه ۳۰۰/۰۰۰ ریال به شماره حساب ۰۱۰۶۶۴۸۰۶۲۰۰۱ بانک ملی به نام هیأت پزشکی ورزشی استان تهران و علاقه مندان جهت اطلاع بیشتر با کمیته روابط عمومی به شماره ۷۷۵۲۵۸۱۵ تماس بگیرند.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر