فراخوان مقاله / نخستین همایش ملی گسترش علم کوه‌نوردی در ایران
دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۳
0 نظر
636 بازدید
فراخوان مقاله / نخستین همایش ملی گسترش علم کوه‌نوردی در ایران PDF چاپ نامه الکترونیک
 

نخستین همایش ملی گسترش علم کوه‌نوردی در ایران همراه با نمایشگاه تخصصی تجهیزات کوه‌نوردی؛ ۲۶ آذر ماه ۹۳ در سالن همایش های دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر برگزار خواهد شد.

این همایش در محورهای مندرج در پوستر توسط  دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر و با همکاری هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی اسلامشهر برگزار می‌شود.

مهلت ارسال مقالات به این همایش تا ۱۶ آبان ماه سالجاری تعیین و اعلام شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر به مبادی ذیل مراجعه و یا تماس حاصل نمائید:

www.esclimb.ir

info@esclimb.ir

دبیرخانه: اسلامشهر- خیابان کاشانی

کدپستی: ۳۳۱۳۸۹۳۶۵۱

پیامک: ۱۰۰۰۵۶۱۵۴۹۹۰

فکس: ۸۹۷۶۷۱۶۶

تلفن: ۵۶۱۵۴۹۹۰

پیام «رضا زارعی» رئیس فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خطاب به این همایش:

به نام خالق اندیشه ها
امروزه همسو با توسعه و فراگیری پدیده های متنوع ، متعدد و تأثیرگذار اجتماعی از جمله پدیده های ورزشی، نیاز به برگزاری همایش‌ها ، هم اندیشی‌ها  و پرداختن به موضوعات یک پدیده از زوایای مختلف، ضرورتی مهم و قابل توجه است.  برگزاری «نخستین همایش ملی گسترش علم کوه‌نوردی در ایران» نیز با عنایت به جایگاه این رشته ورزشی، توسعه و ضریب نفوذ آن طی چند سال گذشته در جامعه به ویژه در بین نسل جوان، و در عین حال آسیب‌ها، تهدیدها و فرصت‌ها، می‌تواند بر اساس محورهای ارزشمندی که تعیین شده است، گامی ارزشمند تلقی شود . امید است این همایش با استقبال جامعه کوه‌نوردی، از غنا و پرباری لازم برخوردار باشد و یافته ها و مباحث مختلف آن معطوف به «آموزش و آگاهی بخشی» به عنوان دستاوردی علمی پژوهشی در اختیار عموم قرار گیرد.
برای یکایک دست اندرکاران و شرکت‌کنندگان آرزوی توفیق دارم.

رضا زارعی
رئیس فدراسیون کوه نوردی و صعودهای ورزشی

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر