کسب مدال نقره و برنز از سوی و فرناز اسماعیل‌زاده و الناز رکابی در مسابقات قهرمانی سنگنوردی آسیا
شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
0 نظر
205 بازدید
فینال «لید» زنان قهرمانی آسیا: «الناز رکابی» موفق به کسب مدال «برنز» شد
فینال«سرعت»زنان قهرمانی آسیا:«فرناز اسماعیل‌زاده»موفق به‌کسب مدال«نقره‌»شد

در ادامه بیست و دومین دوره مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی آسیا که در «لومبوک» اندونزی جریان دارد، در فینال رشته «لید» بخش زنان، «الناز رکابی» سنگ‌نورد خوب کشورمان موفق به کسب مقام سوم آسیا و مدال ارزشمند «برنز» شد.

در این رشته و در مرحله فینال، ۸ سنگ‌نورد حضور داشتند که در نهایت؛ سنگ‌نوردی از کره جنوبی به مقام اول رسید، سنگ‌نورد ژاپنی دوم شد و «الناز رکابی» بر سکوی سوم ایستاد. کسب این مقام ارزنده را صمیمانه تبریک عرض می‌نمائیم.

همچنبن در رشته «لید» و در بخش مردان نیز دو سنگ‌نورد کشورمان؛ «علی برات زاده» و «داوود رکابی» در جمع ۸ فینالیست حضور داشتند که به ترتیب در جایگاه چهارم و پنجم قرار گرفتند. در این بخش سنگ‌نوردان چین، کره، سنگ‌نورد دیگری از چین و سنگ‌نورد کشور میزبان از اندونزی در جایگاه اول تا چهارم قرار گرفتند.

 

در ادامه بیست و دومین دوره مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی آسیا که در «لومبوک» اندونزی جریان دارد، در فینال رشته «سرعت» بخش زنان، « فرناز اسماعیل زاده » سنگ‌نورد خوب کشورمان موفق به کسب مقام دوم آسیا و مدال ارزشمند «نقره» شد.

در این رشته و در مرحله فینال سنگ‌نوردی از کشور میزبان اندونزی به مقام اول رسید، سنگ‌نورد کشورمان «اسماعیل زاده»  به مقام دوم نائل شد، سنگ‌نورد دیگری از کشور میزبان بر سکوی سوم و سنگ‌نورد قزاقستان نیز در رده چهارم قرار گرفت.

این موفقیت ارزنده را صمیمانه تبریک عرض می‌نمائیم.

در رشته «سرعت» و در بخش مردان نیز دو سنگ‌نورد کشورمان؛ «رضا علیپور» و «حمید رضا توزنده‌جانی» حضور داشتند که پس از سنگ‌نوردان اندونزی که به ترتیب اول تا سوم شدند، «رضا علیپور» در جایگاه چهارم و «حمید رضا توزنده‌جانی» در جایگاه پنجم این مسابقات قرار گرفتند.

 
 
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر