برترین چادر کوهنوردی جهان
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳
0 نظر
618 بازدید

برترین چادر کوهنوردی جهان

 
برترین چادر کوهنوردی جهان

 چادرسیار قوی، سبک، بزرگ، آسان برای نصب، همه کاره، تهویه بزرگ، دو گزینه رنگ،

زیپهای آلیاژی در سایز و ابعاد کوچک که مانع گیرکردن دستکش یا کاور چادر شده.و در طوفان شدید

کوچکترین صدایی ایجاد نمیکند. کاربرد ۴ فصل و کاربری فوق العاده از ارتفاعات بالا و برف تا کمپهای تابستانی و صحرا

دو پوش/دو نفره/۲۷۲۱ گرم وزن کل/ سه تیرک DAC Featherlite NSL Green آلیاژی فوق العاده محکم/روکش قابل تنفس و ضد آب Kerlon 1200 /پوشش کف چادر ۳ لایه روکش شده از پلی اورتان ۷۰/

سریعترین سیستم نصب چادر در جهان و قویترین و پایدارترین چادر در شرایط طوفانی

 

فراتر از تیرکهای سفت و سخت معمول  وبسیاری از ویژگی های دیگر به قدرت استثنایی آن می افزاید جنس روکش Kerlon 1200، قویتر از هر چادر که ما تا کنون بررسی کرده ایم(توسط متخصصان مجرب نشریه outdoorgearlap). این تا حدی به دلیل این واقعیت است که هر طرف از پارچه است با سه لایه از سیلیکون ۱۰۰٪،( یک پوشش بسیار برتر و گران تر از ترکیبات پلی یورتان های سنتی مورد استفاده بر روی اکثر چادر دیگر پوشش داده شده است). این بهتر است چرا که یک پارچه قوی تر کمتر احتمال دارد به یک قطب شکسته شود و احتمال کمتری دارد که پارچه سوراخ شود. پوشش دارای بالاترین مقاومت در برابر اشعه UV مضر خورشید داراست و در نتیجه مقاومت در برابر نفوذ آب و پوسیدگی در آن فوق العاده است

باور داریم Hilleberg Jannu ارائه دهنده بیشترین قدرت به وزن و فضا نسبت به وزن در هر نوع چهار فصل، مستقل،و چادر دو جداره در بازار است. بدون سوال یکی از بالاترین چادر کوهنوردی و دارای بالاترین عملکرد که  تا کنون بررسی شده است.طراحی قطب منطقی باعث  نصب بسیار آسان آن حتی توسط یک نفر، در باد شدید، هنگام کار با دستکش می شود. از لحاظ طراحی قطبها،  مواد روکش، درب، تهویه، حتی خطوط این چادر خیره کننده است.

تهویه یک جزء کلیدی از طراحی چادر است. یک چادر خوب در باد ملایم و هوای نسبتا سرد در حالی که اجازه گرم شدن زیاد را نمی دهد و اجازه خروج هوای مرطوب از بالا را داراست.Jannu دقیقا این کار را با دریچه قابل تنظیم بزرگ آن انجام میدهد. گزینه های متعدد وجود دارد: دریچه چادر درونی است هر دو نایلون جامد و پوشش شده در سقف است. تنفس پانل نایلون جامد بالاتر از دریچه چادر درونی است، و بالا که پوشش متصل با دو جابجایی در یک طرف و دو قلاب از طرف دیگر است. قلاب به شما اجازه می دهد تا به راحتی  باعث حذف دریچه برای راه اندازی و صرفه جویی قابل توجهی در اندازه و خروجی های کوچک از سه طرف می شود. تهویه بسیار عالی در شرایط بد، و هنگامی که درب بسته است .نتیجه تست بسیار تحت تاثیر با تهویه عالی Jannu شد.

دارای تطبیق پذیری: یکی دیگر از مشخصه های چادر. حذف چادر داخلی با TARP floorless که کوهنوردان سبک و طبیعت گردان عاشقش هستند. در حالی که چادر در انتشار نور به اندازه کافی برای دید خوب و جلوگیری از گرم شدن بیش از حد داخل آن هنرمندانه طراحی شده است.

مخاطرات بیش از حد با کیفیت بالا اتصالات Jannu شامل ۱۵ DAC V-از بین می روند. این تعداد دقیق اتصال چادر نیاز به سهم عمده ای از هر نقطه بر روی چادر است. هیچ تولید کننده دیگر شامل تعداد کافی اتصال در چادر نیست .هنگامی که کمپینگ در برف یا شن و ماسه است مخاطرات بزرگتر و گسترده تر می شده و نمود پیدا می کند.. Hilleberg عدم نفوذ شن و ماسه و سرما و نفوذ برف را داراست که با یک خط و کلیپ متصل شده هوشمندانه به طوری که شما کوچکترین عوارضی را احساس نخواهید کرد.

قیمت چادر : ۷۳۵ دلار (۲۷۹۳۰۰۰ تومان)

منبع نشریه outdoorgearlab

برای دیدن تصاویر روی هر عکس کلیک کنید

 

Hilleberg

Hilleberg 1

Hilleberg 2

Hilleberg 3

Hilleberg 4

Hilleberg 5

Hilleberg 6

Hilleberg 7

 

تهیه و ترجمه : بکتاش خضرائی

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر